• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Jo vetëm mikesha, ja kush janë vajzat që kishin veshje identike në ‘Class Fashion Show’

‘Class Fashion Show’ ishte eventi që mbrëmjen e djeshme bëri bashkë shumë nga vajzat e njohura të ekranit. Njëra më e bukur se tjetra, të veshura sipas kodit të veshjes që stafi organizativ kishte përcaktuar, por dy prej tyre dalluan nga të tjerat për shkak të kombinimit që kishin vendosur të bënin.

Bëhet fjalë për mikeshat Rozana Radi dhe Fiori Dardha të cilat ishin veshur identike. Vajzat kishin zgjedhur një fund të zi dhe këmishë të bardhë, me të cilat dukeshin si motra binjake.

I vetmi detaj që bënte diferencën në veshje ishin këpucët. Fiori kishte zgjedhur një palë sandale të zeza, ndërsa Rozi një palë këpucë të kuqe. Kot nuk thonë, mikeshat marrin hijen e njëra-tjetrës, por Fiori dhe Rozi përveç hijes kanë huazuar dhe stilin e veshjes./revistawho.com