• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

JLo puthet në skenë me ish-bashkëshortin (FOTO)

Jennifer Lopez ka surprizuar të pranishmit e ceremonisë së përvitshme “Latin Grammy Awards”, mbrëmjen e së mërkurës, ku ka performuar dhe ka prezantuar një çmim për ish-bashkëshortin e saj, Marc Anthony.

Surpriza e kësaj mbrëmjeje nuk ishte dhënia e çmimit por një puthje e ëmbël e shkëmbyer mes dyshes. Ajo e ka përshkruar babain e fëmijëve të saj si një legjendë të vërtetë teksai dorëzoi çmimin “Person of the Year”.

“Ai nuk është vetëm personazhi i vititi por ai është personazhi i të gjitha kohërave”- ka thënë Lopez.

jlo-3