• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë

Modeli më i përhapur i xhinseve, ja 20 mënyra si t’i kombinoni

Xhinset më ‘in’ të momentit ‘Mom’ janë një rikthim i viteve 90’. Ato janë mjaft të rehatshme dhe nëse kombinohen në mënyrën e duhur të bëjnë të dukesh plot stil. Forma e tyre e gjerë ju mbulon defektet dhe i bën këmbët të duken më të holla. Për të gjitha ato që kanë probleme me këtë pjesë, xhinset ‘Mom’ janë perfekte. Si fillim ato u prezantuan në ‘Javën e Modës’ në Milano dhe tani i sheh kudo nëpër rrugë. Faqja e njohur “Fashion” ju tregon 20 mënyra si t’i kombinoni për të bërë veshjen e duhur./revistawho.com

Style Your Mom Jeans - The Vintage Look

Style Your Mom Jeans - With Sweater, Neck Bandana And Animal Print Jacket

Style Your Mom Jeans - An All Black Monochrome-Look

Style Your Mom Jeans - With Ripped Skinny Mom Jeans And A Woolen Cardigan

Style Your Mom Jeans - White Wash Jeans With A Blazer

Style Your Mom Jeans - Old School Striped Baggy Jeans

Style Your Mom Jeans - With A Puffy Jacket, Boots And A Belt

Style Your Mom Jeans - With A Ruffled Shirt, Baseball Cap And Hoops

Style Your Mom Jeans - Rolled Up Blue Jeans With White Boots

Style Your Mom Jeans - The White-Wash Look

Style Your Mom Jeans - Knee Clear Ripped Jeans WIth A Loose Shirt

Style Your Mom Jeans - With A Black Turtleneck And A Jacket

Style Your Mom Jeans - Tapered Mom Jeans With A Bodycon Top And Boots

Style Your Mom Jeans - With White Converse Shoes Or Sneakers

Style Your Mom Jeans - With A Pastel Colored Top

Style Your Mom Jeans - With A Crop Top

Style Your Mom Jeans - With An Oversized Jacket, Tank And Combat Boots

Style Your Mom Jeans - With A Plaid Shirt Or Jacket

Style Your Mom Jeans - With A Cold Shoulder

Style Your Mom Jeans - Oversized Sweater And Jeweled Boots