• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Jeta e bukur e Xhensilës dhe Besit në Itali (aty ku kemi parë gjithë personazhet VIP këtë javë)

Mund ta themi me plot gojën se qytetet italiane kanë qenë tërheqja e shumë personazheve të njohur javën e fundit. Nga Rudina Dembacaj, Arbana Osmani, Jonida Maliqi etj, Italia ka qenë “trendi” i Instagram edhe pse arsyet e vizitave kanë qenë krejt të ndryshme.

Për t’u shkëputur nga rutina, Romën e kanë zgjedhur edhe çifti i njohur Bes Kallaku e Xhensila Myrtezaj. Të dy duken më të lumtur se kurrë, ndërsa vizita në Romë duket se ka qenë thjesht një shkëputje nga rutina dhe jo e lidhur me ndonjë projekt të të dyve në muzikë apo aktrim.

Këto foto i ka postuar Xhensila në Instagram, të cilat i ka shoqëruar me tingujt e këngës “Jeta është e bukur” të Nicola Piovani./revistawho.com