• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Jessica flet për Robert Berishën: “Kujt i plasi?”

Edhe pse ndarja e tyre nuk u duk aspak miqësire, ish- e dashura e Robert Berishës, Jessica Kadiu vazhdon të përgjigjet publikisht për lidhjen me këtë të fundit pa asnjë kompleksitet.
“Çfarë mendon tani, ka Roberti femër tjetër?”, është pyetja të cilës Jessica i është përgjigjur: “Kujt i plasi? Ai mashkull është thjesht përfiton nga ti. Asgjë më shumë”.
Ne nuk e dimë sa i plas apo jo Jessicës ama hera herës që pas ndarjes reagimet e saj kanë qenë pikante. Disa javë më parë ajo pohoi se kishte fakte që mund t’i shkatërronte jetën, por thjesht nuk do të merret më me këtë histori. Megjithatë postimet dhe ndonjë fjali tek tuk vazhdojnë./revistawho.com