• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Jennifer Lopez nuk njeh moshë, këngëtarja ndan mëngjesin e saj dhe fansat ngelën pa fjalë

Jennifer Lopez është komentuar shpeshherë për pamjen e saj mjaft të kuruar dhe moshën e cila është thjesht një numër tashmë për të.

Edhe me postimin e fundit në rrjetet sociale 51-vjeçarja i ka surprizuar të gjithë me natyralitetin e saj.

“Mirëmëngjes të gjithëve. Fytyra e mëngjesit”, ka shkruar Lopez krah postimit ku shfaqet me fytyrën pa asnjë lloj makeup-i në të.

Ndonëse vitet kalojnë Jennifer Lopez vazhdon të mbetet ndër femrat më të bukura në botë dhe këtë e provon dhe freskia e këngëtares në çdo moment. /revistawho.com

View this post on Instagram

Good morning everyone!!! #MorningFace

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on