• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Jennifer Lawrence dhe Liam Hemsworth po përjetojnë një "Love Story"

Dy protagonistët e “Hunger games” Jennifer Lawrence dhe Liam Hemsworth, përfliten të kenë nisur një romancë dashurie.
E gjithë kjo besohet pasi Jennifer dhe Liam janë parë të kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin.

Sipas një burimi, aktorja 24-vjeçare që nga momenti kur i ka dhënë fund lidhjes së saj nga muzikanti Chris Martin shihet vetëm në shoqërinë e aktorit 25 vjecar.

Pavarësisht thashethemeve se Liam kishte nisur të shoqërohej me Maika Monroe, Laërence duket se e ka fituar këtë herë vëmendjen e Liam Hemsworth.

article-2510695-19697A4A00000578-95_634x768