• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Jennifer Garner shtatzënë?!

Format e rrumbullakosura që po shfaq këo ditë aktorja Jennifer Garner, knë bërë të lindin dyshime. Mendohet se ajo është shtatzënë. Ky do të ishte një lajm i mirë për fansat e çiftit pasi kjo do të thotë që rikthimi i saj me yllin e kinematografisë Benn Afleck. Garner dhe Afleck prej kohësh kanë deklaruar ndarjen, mirëpo vazhdojnë të shfaqen shpesh pranë njëri-tjetrit. Çcifti kishe 10 vite të martuar. Ata jetonin të lumtur në një shtëpi të madhe me tre fëmijët e tyre. Mirëpo një ditë të “bukur” ai e tradhëton gruan, dyshohet se me “baby sitter-in” e fëmijëve. Më vonë ai kapet me të tjera lajthitje dhe Jennifer nuk e fali më. Ata u ndanë. Por duket se do të kemi një rikapitullim të situtaës. Takimet e dy aktorëve për të qenë pranë të vegjëlve duket se kanë rindezur shkëndijën midis tyre. Flitet se Jennifer është sërish në pritje të ëmbël. Derisa njëri prej të dyve të mos bëjë një deklaratë publike, ky do të mbetet një “lajm- thashethem”.