• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Lajme

Jeni në pikëpyetje se çfarë të vishni? Ja cilat janë 10 modelet më ‘in’ që duhet të keni parasysh këtë sezon vjeshte

Prej disa javësh jemi futur zyrtarisht në sezonin e vjeshtës dhe pikëpyetja më e madhe për të gjithë këtë periudhë është se çfarë do të veshim, teksa paraditja na mbulon me rrezet e forta të diellit, ndërsa në darkë temperaturat ulen ndjeshëm.

Stilistët më të njohur kanë publikuar modelet më të fundit të palltove dhe pantallonave për këtë vjeshtë, ku njëjtë si sezonin e kaluar vazhdojnë të jenë trend materialet me kuadrata.

Nëse jeni në punë në një zyrë, apo jeni i angazhuar duke ndjekur studimet, nëse jeni në mëdyshje se çfarë vishni kur dilni të shijoni një kakao me shoqen tuaj më të mirë, atëherë mjafton t’i hidhni një sy modeleve me ‘in’ për këtë sezon sipas ‘Cosmopolitan’: