• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Moti

Jemi në javën e fundit të qershorit, ja surprizat e motit

Pothuajse i gjithë muaji qershor është shoqëruar me rreshje shiu. Të pakta ishin ditët në të cilat shijuam diellin dhe temperaturat e larta të verës. Kjo javë, sipas “Metoalb” do të vazhdojë të jetë e tillë. Temperaturat vijnë në zbritje dhe mesatarja do të jetë 19-25 gradë celsius. Shiu dhe vranësirat do të jenë shoqëruese për këto ditë kështuqë, përgatituni për vetëtima si ato të ditës së premte.

Gjithashtu ju kujtojmë të bëheni gati për të nxehtin përvëlues që do të na servirë muaji korrik./revistawho.com