• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Jehona Dreshaj në gjurmët e Afërditës

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj konsiderohet si një nga femrat më të bukura të showbizz-it shqiptar. Megjithatë kohët e fundit në rrjete sociale e sidomos në Instagram është duke u shfaqur gjithnjë e më shumë motra e saj më e vogël Jehona. Brunia seksi ka nisur të ketë një numër të lartë ndjekësish. Ndonëse aktualisht është duke fituar nga fama e motrës së saj duket se së shpejti do të dëgjojmë mjaft për të bukurën Jehonë.

j1

j2

Leave a Reply