• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Je bekimi më i madh i jetës sime”, Aurela Gaçe emocionon me fjalët e saj

Legjenda e muzikës shqiptare, Aurela Gaçe, ka ndarë me publikun disa nga momentet më të bukura të ditëlindjes së vajzës së madhe. Grace ka festuar 6-vjetorin e lindjes, në një ditë me plot të qeshura, argëtim e shumë personazhe të ftuar.
“6 vjet me pare , te mbajta ne krahe per here te pare…bekimi me I madh I jetes time. GRACE #HIRI I PERENDISE . Edhe 100 dashuria ime me e madhe.

Dje, ishin mbledhur shoket e tu te grupit me te cilet kalove 3 vjet ne kopesht e para-shkollor bashke me mesuesen tuaj . Shume nga ata shkuan ne klasen e pare e ty tani t’u shtuan edhe shoke te rinj e do te rriteni bashke. Dje, shoket te sollen shume dhurata…por kur te rritesh , do te shohesh keto foto, kete dashuri te sinqerte , kete gezim qe ke ti e shoket e shoqet e tua, dhe atehere do t’a kuptosh se pse mami te uron, te rrethohesh gjithe jeten tende me dashuri te sinqerte , pikerisht si ne keto foto. Ju falenderoj shume prinder te shokeve te Grace qe moret kohen tuaj e bete te mundur qe ajo te festonte e rrethuar nga dashuria e sinqerte e femijeve 🙏🙏🙏🙏🙏 .
.Keto sy te qeshur pafshim gjithe jeten tek femijet tane”-shkruan ajo, duke emocionuar të gjithë me fjalët e saj.