• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Këshilla, Lajme, Modë

Je akoma në kohë për disa kombinime të freskëta me pantallona lino

Nuk ka shoqeri më të mirë në ditët e nxehta të verës, sesa pantallonat lino. Japin freski, kanë ngjyra dhe janë aq të rehatshme e të kombinueshme, sa nuk vuan fare për ta ndarë mendjen çdo veshësh edhe nëse je vonë për punë dhe nxiton.

Edhe pse vera është drejt fundit, shtatori premton të jetë i ngrohtë në pjesën më të madhe të tij, ndaj keni kohë t’i vishni edhe për ca javë.

Mes trendeve të këtij viti keni ato me prerje të drejtë, kauboj, të gjera, shumë të gjera dhe me bel të lartë. Me vija, me ngjyra, të bardha, si tuta, apo si xhinse, ka aq shumë modele, sa vetëm duhet të zgjidhni mes tyre.

Disa i gjeni më poshtë me foto:

12 Best Linen Pants That Will Make You Ditch Your Jeans | Teen Vogue

 

Shop Wide-Leg Linen Pants for Women from latest collection at Forever 21 |  403815

Wild Ideas Wide Leg Linen Pants ERJNP03247 | Roxy

 

So Inspired Linen Pants

ESPRIT Linen Pants - Sand | - Cotton Blues

2021 ZANZEA Elegant Women Cotton Linen Pants Solid Straight Trousers Ladies  Casual Elastic Waist Long Pantalones Mujer with Belt|Pants & Capris| -  AliExpress

Clean Linen Trousers | Free People

Pace Pleated Linen Blend Pants - Sand – The Frankie Shop