• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

Java nis me temperatura të ulëta, si parashikohet vazhdimi

Java ka nisur me temperatura të ulëta dhe kështu do të vazhdojë edhe përgjatë ditës së sotme. Dita e martë do të ketë mot të kthjellët e me diell. Megjithatë temperaturat parashikohet të lëvizin nga 1 deri në 11 gradë celcius. Edhe dita e mërkurë do të ketë po të njëjtin mot, me temperaturat minimale e maksimale 5 deri në 11 gradë celcius. Fundi i javës do të sjellë rreshje shiu të tjera, duke bërë që moti të vazhdojë i freskët dhe me temperatura të ulëta./revistawho.com