• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Java nis me diell dhe rritje të lehtë temperaturash në Shqipëri

Përgjatë kësaj jave në Shqipëri pritet të mbizotërojë mot relativisht i qëndrueshëm. Moti parashikohet të mbajë me kthjellime dhe diell.

Dita e hënë do të jetë me mot të ngrohtë, pothuajse i kthjellët e me diell. Temperaturat do të luhaten nga 19 deri në 27 °C.

Të martën pritet të mbajë mot i ngrohtë, i kthjellët e me diell. Temperaturat parashikohen të lëvizin nga 19 deri në 28 °C.

E mërkura parashikohet të jetë me mot të ngrohtë, pothuajse i kthjellët e me diell. Temperaturat do të ndryshojnë nga 20 deri në 29 °C./revistawho.com