• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Jaman vendos t’i shprehë ndjenjat Seherit, Zuhal qëllon veten, nesër në “Amaneti”

Neslihan shkon të denoncojë vjedhjen e çantës dhe në komisariat gjen Feratin. Ferat gëzohet kur sheh Neslihanin dhe e sheh si mundësi për t’u afruar më shumë me të. Jaman fton Seherin për një darkë romantike në restorant. Ai vendos t’i shprehë ndjenjat Seherit teksa ajo ndihet shumë në siklet. Seher përpiqet me çdo kusht të dalë nga situata pikërisht në momentin kur Jaman dëshiron të shpreh ndjenjat. Jaman i vendosur e merr Seherin në breg të detit dhe nis t’i shprehet, por mbrëmja e tyre prishet nga një telefonatë e papritur. Ikbal telefonon Jamanin pasi Zuhal ka qëlluar veten.