• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Jaman ndryshon papritur sjellje ndaj Seherit, nesër në “Amaneti”

Ikbal ia bën të qartë Seherit se Jaman nuk ka për të ndryshuar kurrë sjelljen e tij të sertë. Seher pret në oborrin e shtëpisë Jamanin derisa ai kthehet për ta pyetur sesi është pasi është shqetësuar për të. Jaman ndryshon sjellje ndaj Seherit dhe i thotë se detyra e saj e vetme është të kujdeset për Jusufin. Seher i lutet Jamanit t’i tregojë çfarë ka ndodhur që ndryshoi papritur.