• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Pa kategori

“Jam gati për gjithçka vetëm t’i dëgjoj batutat e tij për 5 minuta”, Ronela Hajati zbulon tatuazhin e fundit me këto fjalë për prindërit

Këngëtarja e njohur e ‘showbiz-it’ shqiptar, Ronela Hajati ka zgjedhur së fundmi të bëjë tatuazh emrat e prindërve të saj. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ajo ka treguar se sa shumë kanë investuar prindërit tek formimi i saj.

“Busho, mamo. Asnjë në këtë jetë nuk i zgjedh prindërit, ndaj sot dua t’i them faleminderit zotit që më fali dy prindër të mrekullueshëm, autoritarë, të mençur, e me një dashuri e devotshmëri të pakrahasuar ndaj meje. Jashtë çdo gjëje që shesim, japim, të vetmit që më njohin dhe jetoj çdo ditë duke shpresuar që gjithë investimi juaj të shpërblehet sado pak. Mësova shumë e dola goxha fëmijë i mirë me thënë të drejtën (modestia në agravim), por nuk kishte ku të shkonte me aq shumë sa jeni lodhur duke më mësuar. T’i duam prindërit sa i kemi, sepse sot që babai im nuk është në jetë, jam gati për gjithçka vetëm t’i dëgjoj batutat e tij për 5 minuta. Ju kam në shpirt”, shkruan Ronela krah postimit të fundit në rrjetet sociale, ndërsa ka zbuluar dhe tatuazhet tek krahu i saj.

Hajati ka treguar shpeshherë për raportine veçantë që ka pasur me babain e saj, i cili ka qenë gjithmonë shumë suportiv ndaj dëshirave të Ronelës, duke e shoqëruar në koncerte apo festivale të ndryshme, siç ka treguar vetë ajo./revistawho.com

View this post on Instagram

Busho, mamo! Asnjeri ne kete jete nuk i zgjedh prinderit,ndaj sot dua ti them Faleminderit Zotit qe me fali dy prinder te mrekullueshem, autoritare,te mencur e me nje dashuri e devotshmeri te pakrahasuar ndaj meje! Jashte cdo gjeje qe shesim,japim ,te vetmit qe me njohin dhe jetoj cdo dite duke shpresuar qe gjithe investimi juaj te shperblehet sadopak ! Mesova shume e dola goxha femije i mire me thene te drejten (modestia ne agravim 😂) po skish ku te shkonte me aq shume sa jeni lodhur duke me mesuar ! Ti duam prinderit sa i kemi,sepse sot qe babai im nuk eshte ne jete,jam gati per gjithcka vetem ti degjoj batutat e tij per 5 minuta! Ju kam ne shpirt ! Ndersa qe ju kam ne krahe u kujdes mjeshtri @klajdi_pipero @pipero_art_studio 🙏❤️

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

CLOSE
CLOSE