• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ja si u veshën VIP-at në premierën e filmit “I love Tropoja”

Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kongreseve u mbajt premiera e filmit më të ri të Ermal Mamaqit “I love Tropoja”. Si në çdo event tjetër vip-at ishin kujdesur deri në detajin më të vogël për pamjen. Veshjet e tyre nuk kaluan pa rënë në sy, ndaj ne kemi zgjedhur vetëm disa nga personazhet për të parë se si u veshën mbrëmjen e kaluar.