• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja si e quan veten Enca Haxhia!

Enca Haxhia ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram, rrjeti social në të cilën ajo renditet si artistja shqiptare me më shumë ndjekës. Duke pasur një numër kaq të madh ndjekësish, ajo edhe ndikon në këtë mënyrë. E duke ndikuar Enca ka vendsour ta quajë veten “InfluENCA” duke konfirmuar faktin që dihet tashmë, influencën e saj tek njerëzit dhe në showbiz-in shqiptar.