• youuinsttaaffccbb
TEST
Fotot

Ja si dukej Vesa Luma kur ishte e vogël (FOTO)

Këngëtarja Vesa luma ka postuar një foto në ‘Instagram’ nga fëmijëria e saj dhe duhet thënë se ajo nuk ka ndryshuar aspak, por mbetet po aq e bukur sa ka qenë në fëmijëri.