• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Moti

Ja si do të jetë moti gjatë fundjavës

Reshjet do të na shoqërojnë edhe gjatë dy ditëve në vazhdim. Temperaturat nuk do të pësojnë shumë ndryshime. 11 gradë do të jetë temperatura minimale dhe 19 ajo maksimale.