• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Moti

Ja si do të jetë moti gjatë fundjavës

Koha e keqe dhe me vranësira do na shoqërojë dhe gjatë ditëve në vazhdim. Temperaturat do të pësojnë rritje duke shkuar në 21 gradë celsius maksimalja dhe 8 gradë celsius minimalja.