• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Moti

Ja si do të jetë moti në vazhdim

Kjo javё pritet tё jetё e ngrohtё dhe me vranёsira. Reshje do tё ketё vetёm gjatё ditёs sё enjte dhe temperaturat do tё pёsojnё rritje. Ato do tё variojnё nga 19-26 gradё dhe minimalet nga 5-12 gradё.