• youuinsttaaffccbb
TEST
Fotot

Ja shtëpia ku Angelina Jolie ka kaluar fëmijërinë (FOTO)

Një shtëpi e këndshmë në veri të qytetit të Neë York-ut është shtëpia ku aktorja e famshme ka kaluar fëmijërinë dhe është në shitje për 2 milionë dollarë. Angelina Jolie ka jetuar për vite me radhë aty bashke me të vëllain dhe nënën, pas divorcit të prindërve. /opinion.al