• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja parajsa e Marina Vjollcës (VIDEO)

Duket se pushimet nuk kanë fund për Marina Vjollcën. Bukuroshja vazhdon të shijojë e lumturitë mrekullitë e Maldives, pranë të dashurit të saj të zemrës, Getoarit. Nga një video e fundit që ka postuar në Instagram, Marina e cilëson atë vend si parajsë dhe jo më kot.