• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Këshilla

Ja pёrse duhet tё hani mёngjes gjithmonё

Njё nga vaktet qё ёshtё cilёsuar si mё tё rёndёsishmet dhe nuk duhet hequr dorё kurrё ёshtё mёngjesi. Probleme me zorrёt, probleme me stomakun apo dhe kapsllёku janё kryesoret qё shkakton mosngrёnia e mёngjesit. Mundohuni qё vaktet tё cilat do i kushtoni mё shumё rёndёsi tё jenё mёngjesi dhe dreka.