• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja nën shoqërinë e kujt ishte Cozman mbrëmjen e djeshme (FOTO)

Cozman është parë nën shoqërinë e dy këngëtareve mbrëmjen e djeshme. Reperi dhe këngëtaret kanë qënë duke darkuar dhe nuk është ditur më parë për një miqësi mes tyre. Bëhet fjalë për këngëtaret Eva dhe Fibi. Ka qënë këngëtarja Fibi ajo që ka postuar foton duke shkruar: “Nën shoqëri të mirë”. Nuk dihet nëse mund të ketë një bashkëpunim mes tyre në muzikë. 

screenshot_12