Ledri para se të publikojë foto në Instagram"/>
  • youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja me kë konsultohet Ledri para se të publikojë foto në Instagram

Ledri Vula ka një konsulent të veçantë për fotot e tij në Instagram dhe e dini cili është:

“Kur qeni jot vendos se cilat foto të postosh në Instagram”, shkruan Ledri në hashtagun e kësaj fotoje që ka postuar në rrjetet sociale. Mesa duket qenushi nuk është vetëm besnik, por edhe një kurator i mirë imazhi që i do të mirën reperit simpatik.