Marina Vjollcës"/>
  • youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja kush është vjehrri i Marina Vjollcës

Tashmë është një fakt se moderatorja bukuroshe Marina Vjollca dhe reperi kosovar Getoar Selimi po jetojnë një histori dashurie. Madje mediat kanë shkruar se ata kanë nisur edhe bashkëjetesën në Tiranë. Duke qenë të dy personazhe shumë të dashur në Shqipëri e Kosovë, detaje nga lidhja e çiftit simpatik përbëjnë gjithnjë kuriozitet. Për shembull, disa muaj më parë një foto e Marinës me nënën e Getoarit u shpërnda me shpëjtësi në mediat ‘online’, ndërsa sot ne po iu prezantojmë vjehrrin e biondes seksi Vjollca. Zotëria në foto është babai i Getoar Selimit, dhe quhet Ibrahim. Shihet qartë edhe ngjashmëria e madhe midis të dyve. Kjo pozë erdhi si dedikim nga vëllai i reperit, për ditëlindjen e tij.

marina21