• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja kush është “Miss BumBum 2015”

Suzy Cortez është shpallur Mis BumBum 2015, pasi ka fituar në një garë të ashpër me 15 konkurrente të tjera nga Amerika Jugore.

Pas fitores, Cortez u shpreh shumë e lumtur, duke thënë se kishte 4 muaj që po përgatitej për këtë konkurs dhe për shkak të kësaj, ajo ia dedikon vetvetes “trofeun”.

“Jam përgatitur prej katër muajsh. Gjithmonë kam dashur që ta fitoj këtë konkurs. Ia dedikoj vetes sime. Kam qenë në dietë dhe i jam nënshtruar një programi stërvitor rigoroz”, ka treguar ajo.

Eventi që u mbajt në Sao Paulo të Brazilit edhe njëherë ka tërhequr vëmendjen e gjithë botës. Më shumë se 500 femra i hynë garës në fillim, ndërsa në finale mbetën vetëm 15.

bum-1

bum-3

bum-15

bum-10

bum-18

/TopChannel

Leave a Reply