• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Ja ku e keni dhe puthjen e gjatë të JLo dhe Ben Affleck

Ben Affleck dhe JLo u fotografuan dhe filmuan teksa puthen në një festë familjare të këngëtares. Motra e saj festonte 50-vjetorin dhe ‘Page Six’ arriti të sigurojë foto dhe video nga festa që i shfaqin ata teksa puthen. Kështu, më në fund u konfirmua edhe lidhja kaq shumë e përfolur e tyre. Mësohet se në festë kane qenë të pranishëm edhe fëmijët e këngëtares. Me pak fjalë gjërat janë bërë serioze./revistawho.com