• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja kënga shqiptare e preferuar e Granit Xhakës

Dyshja e vëllezërve Taulant dhe Granit Xhaka ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit. Ndërkohë që Taulanti ka zgjedhur të luajë për ngjyrat kuq e zi, Graniti mbron fanellën e Zvicrës. Por ndërkohë ky i fundit përsëri ka një lidhje të fortë me vendin e origjinës dhe shumë shpesh e vizitojnë atë. Së fundmi ai ka postuar në ‘Snapchat’  një nga këngët e tij të preferuara që është ‘Hip Hop’, kënga e Ledrit, Mc Kreshës dhe Lyrical Son. Graniti është parë shpesh në shoqërinë e djemve, ndaj dhe pse luan për Zvicrën ai e tregon qartë se në venat e tij rrjedh gjak shqiptari.