• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja cilin reper konsideron Bleona vëlla

Bleona Qereti duket se ka një simpati të veçantë dhe dashuri, për reperin Stresi.

Këngëtarja seksi ka publikuar një foto me Stresinjon në rrjetet sociale, duke e konsideruar atë si vëllanë e saj.

Nuk do ishte keq edhe një bashkëpunim mes tyre…

image