• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Pa kategori

Ja cilin film nuk duhet të humbisni këtë shtator në bazë të shenjës tuaj të horoskopit!

Vjeshta po vjen dhe nuk ka mënyrë më të bukur argëtimi sesa një pasdite në shtëpi në shoqërinë e filmit të preferuar. Tring ka rezervuar shumë surpriza për të gjithë fansat e filmave këtë shtator.

Ja cilin film nuk duhet të lini pa parë këtë muaj në varësi të shenjës tuaj të horoskopit:

1. Dashi.

Një “Dash” është gjithmonë në lëvizje. Jo vetëm në jetën e përditshme, por edhe në kinema gjithmonë do të zgjidhje aksion.

Prandaj këtë shtator mos harro të shikosh filmin “MISION SEKRETnga Tring Action në datën 13 shtator ora 21:00.

2. Demi

Nga të gjitha shenjat e horoskopit Demi është më i lidhur me tëshkuarën dhe të vjetrën. Ty të pëlqen ҫdo gjë që lidhet me nostalgjinë e së shkuarës. Për sa i përket filmave një klasik nuk do ishte asnjëherë zgjedhje e gabuar. Në datën 12 shtator ndiq “LA VIE EN ROSEnë Tring Muse ora 22:00.

3. Binjakët

Si Binjakët ti je gjithmonë duke menduar dhe është e natyrshme që të të pëlqejë misteri dhe thrilleri.

Ne të sugjerojmë të shohësh filmin “KASAFORTA” në Tring Super në datën 2 shtator ora 21:00.

4. Gaforrja

Si gjithmonë të fiksuar me historitë e dashurisë, ju do të zgjidhnit pa hezitim një romancë të mirë. Ju pëlqeni dashurinë dhe ndarjet.

Për të mos u humbur është filmi “Parajsa e fundit” në datë 16 shtator në orën 21:00 në Tring Super.

5. Luani

Asnjë shenjë tjetër nuk është aq dramatike sa Luani prandaj drama është zhanri perfekt i filmave për këtë shenjë . Mos e humbisni filmin “NJE FAMILJE E FORTË” në datën 10 shtator ora 20:00 në Tring Family.

6. Virgjëresha

Ju jeni inteligjentë dhe gjithmonë ju pëlqen të mësoni. E pse të mos mësoni duke u argëtuar?

Ne ju sugjerojmë dokumentarin me 3 pjesë “HISTORIA E GRUAS NË ARTnga Tring Muse në datën 15, 22 dhe 29 shtator në orën 21:00.

7. Peshorja

Si Peshorja ju jeni shumë njeri harmonik dhe i kuptueshëm. Ju pëlqen më shumë të shihni krim ose dramë. Me këto alternativa nuk mërziteni kurrë.

Mos humbisni “TERRITORI I TRAFIKANTËVE” në datën 27 shtator ora 21:00 në Tring Action.

8. Akrepi

Filmat investigativë dhe komedi janë perfekt për ju. Pse të mos i ndërthurni të dyja?

Ndiqni “BASTARD ME UNIFORMËnga Tring Comedy këtë të premte data 3 shtator ora 21:00.

9. Shigjetari

Filmi perfekt për ju do të ishte një horror ose mister. Ju pëlqeni çdo gjë të errët dhe emocionuese në të njejtën kohë.

Prandaj ndiqni “PËRBINDËSHI I PËRRALLËSnë TringAction në datën 7 shtator ora 21:00.

10. Bricjapi

Si shenja më tradicionale e zodiakut ju pëlqeni më së shumti filmat historikë dhe romantikë.

Këtë shtator ktheni televizorin në Tring Muse dhe ndiqni“SILVIAnë 19 shtator ora 22:00.

11. Ujori

Ujori është gjiithmonë me ide të reja që shpesh janë jashtë botës. Ju ju pëlqen të fantazoni. Prandaj gjithmonë zgjidhni filma fantashkencë për të shtuar imagjinatën tuaj.

Ndiqni filmin “PROXIMITY” nga Tring Fantasy, data 12 shtator ora 21:00

12. Peshqit

Për ju që jeni gjithmonë duke menduar dhe fantazuar nuk do mund të kishte zhaner më perfekt se fantazia.

Ju sugjerojme filmin ARKAT E APOKALIPSITnë Tring Fantasy data 16 shtator ora 21:00./revistawho.com