• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja cilën fotografi mban Roberti në ‘Viber’ (FOTO)

Çifti Robert-Nora ndihen gjithmonë e më të lumtur pranë vajzës së tyre. Madje Roberti nuk nguron ta shfaqë vajzën gjithandej dhe e ka atë si imazh kryesor dhe në aplikacionin e ‘Viber’ si për të treguar se Renee është njeriu më i rëndësishëm për të.