• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja cilat janë makinat më të shtrenjta në botë (FOTO)

Lista nuk përfshin 8-milionë-euroshen Maybach Exelero, për shkak se nuk është model prodhimi, por krijim unik. As La Ferrari FXX-K, që është bërë vetëm për pista. Galeria më poshtë ka të renditura 7 makinat më të shtrenjta që vihen në prodhim e që mund të blihen në vitin 2016, si dhe që kanë leje për të qarkulluar në rrugë.