• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja cila është shikuesja më e rregullt e Luana Vjollcës (FOTO)

Luana ka një shikuese të rregullt dhe ajo është as më pak e as më shumë motra e saj, Marina. Moderatorja ka postuar një foto në Instagram ku pyet fansat nëse janë gati për të ndjekur “Pa Limit”. Ndër komentet e shumta spikat ai i Marinës e cila e entuziasmuar komenton “Pooo” ndërsa Luana qesh. Mesa duket Marina e ndjek çdo ditë emisionin e Luanës./revistawho.com