• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Këshilla

Ja cila çantë nuk duhet të mungojë në garderobën tuaj

Nga debati i madh se cila çantë është më shumë në modë ditët e sotme , duket se të famshmit kanë votuar në mënyrë unanime për çantën ‘Michael Kors’. Dizajneri amerikan shpalos stilin hollivudian në një model modern dhe rinor, stil i cili karakterizon dhe linjën e tij të aksesorëve. Nga Gigi Hadid tek Taylor Swift kjo çantë është bërë e preferuara e shumë personazheve VIP, ndaj nuk duhet të mungojë as në garderobën tuaj. Në galeri mund të shihni si e kanë veshur yjet çantën ‘Michael Kors’.