• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Këshilla

Ja çfarë thotë një studim i fundit për bananen

Women’s Health ka publikuar vetëm pak minuta më parë një studim të fundit, i cili tregon për dobitë e bananes.

Në të thuhet se në këtë frut natyra ka përzier si me dorë, potasium, vitaminat, antioksidantët dhe karbohitratet.

Prandaj ju që e konsumoni këtë frut mos hiqni dorë prej, është fantastik.