• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja çfarë i bënë trupi të Rita Orës artisti dhe moderatori i njohur (FOTO)

Rita Ora ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin e Jimmy Fallon. Gjatë emisionit, Rita kishte kërkuar nga Jimmy Fallon dhe Mr BrainWash që të pikturojnë në trupin e saj. Të dy kishin pranuar dhe rezultati doli ndryshe nga sa pritej.