• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë

Ja 3 shenjat e horoskopit që s’rrinë dot pa seks

Njerëzit që i përkasin këtyre shenjave të horoskopit njihen si perënditë e seksit. Këta përsona e kanë shumë të vështirë të thonë ‘jo’, trasmeton “Blic”. Ju e dini çfarë shenje është persona që keni në krah. Zbuloni nëse ju ka fshehur një detaj si ky…

Akrepi

Aty ku dashuria, pasioni dhe seksi janë të pranishme, aty janë edhe personat që i përkasin shenjës së Akrepit. Ata janë alfa dhe omega e aftësive seksuale, transmeton Gazeta Blic. Në dashuri, Akrepi ka një fuqi të parezistueshme dhe e bën për vete këdo që dëshiron.

Gaforrja

Pjesëtarët e kësaj shenje janë shumë emocional dhe plot pasion. Ata besojne se seksi është mënyra me e mirë për të arritur afërsinë me tjetrin, dhe konsiderohen si shumë liberalë dhe të hapur. Ata nuk hezitojnë të shfaqin interesin e tyre seksual edhe në takimin e parë. Gaforret janë shumë të pangopura.

Binjakët

Binjakët janë tej mase të apasionuar, përversë dhe rrallë herë janë besnikë. Ata kanë problem të qëndrojnë gjatë në një marrëdhënie, transmeton Gazeta Blic. Janë shumë emocionalë dhe u pëlqen të flirtojnë. Kujdes nga Binjakët, sepse dinë  të lozin mirë me kartën që u pëlqen atyre.

 

CLOSE
CLOSE