• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

J.Lo përfshin të ëmën në linjën e produkteve të bukurisë dhe ka se përse

Teksa përgatiet për linjën e saj të ardhshme të kozmetikës “J.Lo Beauty”, Lopez ka ndarë një ‘selfie’ me mamanë e saj e kaq u desh që rrjeti të ndizej.
“Sekretet e bukurisë së mamit tim janë themeli i Jlo Beauty. Së shpejti do t’i ndajmë ato me ju”, shkroi këngëtarja krah momentit më të ëmën duke treguar se ajo ka qenë frymëzimi kryesor i sipërmarrjes më të re.
Nuk dimë nëse Jennifer do të guxojë duke e bërë mamanë një ndër imazhet e kompanisë së saj, megjithatë kur biznesi dhe e bukura bëhën bashkë gjithçka është e mundur, duke sjellë një sukses të garantuar./revistawho.com