• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve pjesë e televizionit, zbulohet posti që do të ketë

Briseida Shehaj, e njohur nga posti që ka pasur në 2015-ën si ish-drejtoreshë e Përgjithshme e Tatimeve, së shpejti do të jetë pjesë e televizionit me një post drejtues. Burime për ‘Newsbomb’ konfirmojnë se pronari i televizionit ‘Ora News’ i ofroi asaj pozicionin si drejtoreshë programacioni dhe prodhimi dhe ajo pranoi. Pra së shpejti, figurën e njohur të politikës do e shohim në një tjetër post, larg sferës që ishim mësuar deri më tani. 

Më herët, Shehaj ka punuar si kryetare e Task Forcës për bregdetin.

Ajo u bë shumë e njohur për publikun pasi ishte një nga personazhet që imitohej në ‘Portokalli’ për disa muaj me radhë. / revistawho.com