• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Irina Shayk dhe Bradley Cooper bëhen prindër për herë të parë, por kanë një sekret….

Çifti i famshëm Irina Shayk dhe Bradley Cooper janë bërë prindër për herë të parë. Fëmija i tyre ka ardhur në jetë para dy javësh, por lajmi është bërë i ditur vetëm pak orë më parë, shkruan People. Çifti ka preferuar ta mbajë sekret këtë ngjarje, por gjithashtu edhe gjininë e fëmijës. Irina dhe Bradley janë së bashku që prej pranverës 2015, pak kohë pasi ajo u nda nga futbollisti, Cristiano Ronaldo.