• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Irina dhe Kanye nuk qenkan ndarë dhe ajo nuk ndihet mirë. Arsyeja? Thashethemet

Së fundmi dolën fjalë se lidhja mes Irina Shayk dhe Kanye West ka marrë fund pa nisur mirë, por e vërteta është ndryshe. Sipas burimeve pranë modeles, ‘People’ shkruan që Irina po e vuan shumë gjithë zhurmën dhe fjalët që po qarkullojnë për ta.

Por fatmirësisht lidhja po shkon mirë dhe çifti po përjeton dashurinë kështu me zhurmë e koment si çdo çift tjetër i Hollywood./revistawho.com