• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ilda Bejleri nis festimet për ditëlindje me sfidën ’10 years challenge’, ja sa vjeç mbush moderatorja

Ilda Bejleri, e njohur si një nga moderatoret më seksi në ekranet shqiptare, feston sot ditëlindjen. Bukuroshja e ekranit i ka nisur festimet me një urim për veten, krahas fotos që e bën pjesë të sfidës ’10 years challenge’. Ilda ka zbuluar me anë të postimit në fjalë si dukej 10 vite më herët, në atë kohë vetëm 21 vjeç.

Moderatorja ka ndryshuar shumë pak dhe vazhdon të jetë po aq simpatike sa dikur. Për ata që nuk e dinë, Ilda sot mbush plot 32 vjeç. Ajo është pjesë e ‘Digitalb’ prej vitesh, ku i është besuar drejtimi i disa emisioneve sportive./revistawho.com