• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Iku nga “Big Brother Vip” dhe shfaqet në Klan. Çfarë do të bëjë Igli Zarka?

Ai u largua menjëherë nga shtëpia e “Big Brother Vip” pas problemeve që pati me shëndetin, duke e lënë në mes lojën dhe eksperiencën brenda shtëpisë. E kemi fjalën për Igli Zarkën, aktorin e njohur, i cili së fundmi është pikasur në mjediset e Tv Klan.
Këto foto të siguruara nga revistawho.com, Igli është parë ditën e sotme në mjediset e Tv Klan.

Siç duket menjëherë pasi ka marrë veten, Igli ka nisur jetën e projektet e tij. Tani mbetet veç të na i shuajë ai vet kureshtjen se çfarë do t’i ofrojë publikut./revistawho.com