• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ikën figura e edicionit qendror, Dhimitër Gjoka jo më pjesë e News 24

Spikerin e njohur, Dhimitër Gjoka nuk do ta shihni më në ekranin e News 24. Për arsye që ende nuk dihen, revistawho.com ka mësuar se spikerin e edicionit qendror nuk do të jetë më pjesë e televizionit informativ News 24. Dhimiter Gjoka është një nga folësit e njohur të lajmeve në Shqipëri. Eksperiencat e tij televizive kanë qenë të shumta si TVSH, Top Channel, AS dhe së fundmi në News 24.