• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Ia dimë vlerën kur nuk i kemi”, Poni e kujton kështu Italinë

Këngëtarja e njohur, Poni ka hapur arkivat dhe ka ndarë me ndjekësit e saj një kujtim nga kryeqyteti i Italisë, Roma.

“Dikur në Romë. Ditë që ia dimë vlerën vetëm kur nuk i kemi”, ka shkruar artistja krah postimit ku shfaqet e veshur me një fustan në ngjyrë të kuq dhe kapele po njësoj.

Me siguri të shumtë janë ata që i mungon Italia gjatë kësaj periudhe karantinimi, jo vetëm sepse kanë udhëtuar shpesh drejt atij vendi, por dhe sepse atje ndodhen një pjesë e madhe e fansave të tyre.

Poni ka treguar me postimet e ndryshme se po e shijon këtë periudhë për të pushuar dhe pse i mungon publiku njejtë si çdo artisti tjetër./revistawho.com